Warunki:

Ograniczenia:
  • Groupon ważny przez 12 m-c od daty zakupu.
  • 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
  • Udział w locie mogą brać osoby o wadze od 35 kg do 120 kg.
Dodatkowe informacje:
Miejsca lotów uzależnione od warunków pogodowych, ustalane przez organizatora. W momencie przybycia należy okazać groupon (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych lub awarii sprzętu uniemożliwiającej realizację usługi, Klub zobowiązany jest do zaproponowania innych możliwych terminów lotu. Pilot ma prawo odmówić realizacji lotu z pasażerem, jeśli uzna, że lot zagraża życiu lub zdrowiu jego lub pasażera. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie rodziców lub opiekunów lub mieć ich pisemną zgodę. Wideofilmowanie płatne dodatkowo 70 zł.

Przeciwwskazania:
Choroby serca i umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia i przeciwwskazania lekarskie. Z oferty nie mogą skorzystać osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Rezerwacja:
Konieczna jest rejestracja w ciągu 1 tygodnia od zakupu grouponu z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego w systemie zarezerwuj.paralotniarstwo.pl/groupon. Po rejestracji Usługobiorca będzie mógł samodzielnie wybrać dowolny termin dostępny w kalendarzu lotów a także zmienić go w razie konieczności w przypadku, gdy zmiana nastąpi na maks. 48h przed planowanym lotem.

W przypadku braku akceptacji zaproponowanych terminów możliwość uzgodnień indywidualnych telefonicznie na numer +48 512 922 033.
Zarejestruj swój voucher i wybierz termin już teraz!

Lokalizacja:
Lokalizacja główna: Borowa, ul. Świerkowa (20 km od centrum Wrocławia)